• TR
  • EN
  • AE
  • 7/24
  • ANKARA :0(312) 219 65 19
  • ESKİŞEHİR : 0(222) 323 42 33
  • GSM : 0(532) 687 36 16
Saç Ekiminde Gerçekler
Online Resim Gönderme
Saç Ekimi Öncesi Sonrası
Neden Metlana

Saç Yıkama

Saç yıkama işlemi ekimden 3 gün  sonra başlar.Ekimden sonraki ilk saç yıkamasının özellikle ekim yapılan merkezde yapılması çok önemlidir.Saç ekim merkezleri bazen başarısız yaptıkları saç ekimlerini  ekimden sonraki yıkama ve bakımlara bağlamakta ve bu konudaki sorumluluğu hastaya yüklemeye çalışmaktadır.Bu yüzden mümkünse ilk yıkamanızı saç ekimi yaptırdığınız merkezde yaptırınız.

İlk yıkamada ekimden sonraki bandaj başınızdan çıkarılacaktır.Ekim yapılan bölgeye size tavsiye edilen losyon sürülecek ve 30-45 dk bekletildikten sonra su ile akıtılması sağlanacaktır.Daha sonrasında size tavsiye edilen şampuan ile  cilde direkt temas edilmeyerek bir sünger yardımıyla şampuan köpürtülerek uygulama yapılacaktır.Durulama yapıldıktan sonra yumuşak dokulu bir havluyla (sürtme yapmadan) kurulama işlemi yapılacaktır.Bu yıkamalar 4 gün daha devam edecek ve 8 gün sonunda başınızdaki kurumuş kalıntılar temizlenerek kirli görüntü ortadan kalkacaktır.Bu aşamalarda dikkat etmeniz gerekenler Saç Ekimi Sonrası bölümünde detaylı bir biçimde anlatılmıştır.

 

 

Saç ekimi Ankara ve saç ekimi eskişehir  için iletişim bilgilerimiz:

Ankara Tel : 0.312.219 65 19  Eskişehir TEl :0.222.323 42 33  Gsm : 0.532.687 36 16

VİDEOLAR

ETİKETLER

Bu sitenin içeriği, tıbbi ve cerrahi estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcıları bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.
WhatsApp Hizmet Hattı
Web Tasarım