• TR
  • EN
  • AE
  • 7/24
  • ANKARA :0(312) 219 65 19
  • ESKİŞEHİR : 0(222) 323 42 33
  • GSM : 0(532) 687 36 16
Saç Ekiminde Gerçekler
Online Resim Gönderme
Saç Ekimi Öncesi Sonrası
Neden Metlana

Hakkımızda

Uzman doktorları ve sağlık çalışanlarıyla birlikte tam teşekküllü hastanede, kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin başkenti ANKARA’da ve ESKİŞEHİR’de başarılı operasyonların altında imzası olan Metlana Saç Ekimi ile emin ellerde olacaksınız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutacak şekilde tüm çalışmalarını yürüten bu merkezde tam teşekküllü hastanelerde alanının uzmanı olan sağlık personelleri görev yapmaktadır. Ağrısız ve ameliyatsız saç ekim operasyonları sonucunda, erkeklere istedikleri o karizmatik görünümü kazandırmaktadır. Tam teşekküllü hastanede steril ortamda, etik kurallara uygun olan ameliyathanelerde bugüne kadar binlerce saç ekim operasyonu başarıyla gerçekleştirilmiştir.

 Saç ekiminden önce saçlarınızın analizi yapılarak, sizlere detaylı bir şekilde bilgi aktarılacaktır. Ayrıca saç ekimi öncesi ve sonrasında da yapmanız gerekenler belirtilecektir.

Ankara ve Eskişehir ilinde saç ekimi yaptırmak isteyen kişileri Eskişehir saç ekimi ve Ankara saç ekimi öncesinde yüz yüze bilgilendirmek ,yapılmış örnekleri göstermek Ankara ve Eskişehir’de  saç ekimi yaptığımız hastalarla canlı görüşme imkanı sunmak ayrıcalığıyla hizmet vermekteyiz.

Saç ekiminin başarısının ekimden sonraki doğal görüntüsü ile orantılı olduğuna inanan anlayışımızla Ankara ve Eskişehir halkının hizmetindeyiz.

SAÇ EKİMİ İLE İLGİLİ ÖN GÖRÜŞME ,SAÇ ANALİZİ ,BİLGİLENDİRME HİZMETLERİMİZ ÜCRETSİZDİR.

 

Ankara Saç Ekimi ve Eskişehir Saç Ekimi  İletişim Bilgileri ;

 

Ankara:0.312.219 65 19    Eskişehir : 0222 323 42 33     | Gsm : 0532 687 36 16

VİDEOLAR

ETİKETLER

Bu sitenin içeriği, tıbbi ve cerrahi estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcıları bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.
WhatsApp Hizmet Hattı
Web Tasarım