• TR
  • EN
  • AE
  • 7/24
  • ANKARA :0(312) 219 65 19
  • ESKİŞEHİR : 0(222) 323 42 33
  • GSM : 0(532) 687 36 16
Saç Ekiminde Gerçekler
Online Resim Gönderme
Saç Ekimi Öncesi Sonrası
Neden Metlana

Saç Ekimi Ankara

Gelişen teknoloji ile ameliyatsız bir şekilde güçlü ve dökülmeyen saçlara kavuşmak mümkün! Ankara saç ekimi Çankaya Metlana, FUE ve DHI yöntemlerini kullanarak muhteşem sonuçlar elde edebilmektedir.  1930’larda uygulanmaya başlanmasının ardından çok önemli yol kat edilen saç ekiminde ağrı veya acı hissetmeden eski saçlarınıza kavuşabilirsiniz.

Saç Ekimi Kaç Seans Sürer?

Tam teşekküllü hastanelere ait ameliyathanelerde doktor gözetiminde gerçekleştirilen saç ekiminde sağlıklı bölgelerden toplanan saç kökleri saç kaybı yaşanan bölgelerde yeni saç kanallarının açılmasının ardından buraya ekilmesiyle gerçekleşir.  Bu işlem tek bir seansla belki aralarda mola verilerek 4 – 8 saat aralığında bir sürede gerçekleşir.

Kadınlar Saç Ektirebilir Mi?

Kadın veya erkek şeklinde bir cinsiyet ayrımı olmadan uygulanabilen bu yöntemler sayesinde sağlıklı saçlara sahip olmak çok daha kolaylaşmıştır. Tüm tedavi yöntemlerinin denenmesinin ardından son çare olarak uygulanan saç ekimi, hastanın yaşam kalitesini hızlı bir şekilde geri kazanmasını sağlar. Yoğun olarak erkekler tarafından tercih edilen bir yöntemmiş gibi görünse de son yıllarda gelişen teknoloji ile ortaya çıkan yeni yöntemlerin saçın kazıtılma ihtiyacını ortadan kaldırınca kadınlar arasında da saç ekimi popülerliğini arttırmıştır. Kadınlar için de erkeklerde olduğu gibi başarılı sonuçlar veren saç ekimi yöntemi, kadınların çeşitli hastalıklar sebebiyle kaybettiği saçlarına yeniden kavuşmalarını sağlar.

Saç Ekiminden Sonra Normal Hayata Hızla Dönebilir Miyim?

Saç kaybının ardından yaşanan moral bozukluğu, psikolojik olarak hissedilen sıkıntılara son veren saç ekimi işlemi yapıldıktan sonra hastalar günlük yaşamına hızlı bir şekilde dönebilir.  İlk birkaç gün kullanılan yönteme bağlı olarak saç derinde soyulmalar meydana gelebilir ancak bu normal bir süreçtir ve kısa sürede bitecektir. Bu ilk birkaç günde hafif bir uyuşukluk hissi yaşamanız ve yine hafif ağrılar yaşamanız gayet olağandır. Saç ekimi uygulaması yaptıran hastaların büyük çoğunluğu operasyonun ertesi günü veya iki gün sonrasında kendilerini iyi hissederek normal yaşantılarına geri dönerler.

Ankara Saç Ekimi Merkezleri

Ankara saç ekim merkezi olan Metlana, lokal anestezi uygulayarak mikro cerrahi müdahalelerle yaklaşık olarak 6-8 saat süren bir operasyonlar size saçlarınızı kazandırır. Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirler yalnızca ülkemizden değil, dünyanın da çeşitli şehirlerinden sağlık turizmi ile saç ekimi için onlarca turisti çekmektedir. Dünyada saç ekim teknolojisinin kullanımı ve başarılı uygulamaları sıralamalarında ilk sıralara yükselen ülkemiz, saç ekimi işleminde çok başarılı sonuçlar elde etmektedir. Metlana olarak tamamen steril ve hastane ortamında uzman doktorların gözetimi altında yaptığımız saç ekimi operasyonları ile bu başarıyı Ankara’daki hastalarımızla birlikte canlı canlı gözlemlemekteyiz.
Kendisi için en iyiyi ararken Ankara saç ekimi forum içeriklerine göz gezdiren, tavsiyeleri değerlendiren tüm hastalar için Çankaya’daki merkezimizde verdiğimiz bilgilendirmelerle bugüne kadar onlarca hastanın merkezimizden mutlu bir şekilde ayrılmasını sağladık. Siz de kendinize bir iyilik yapmak ve gür saçlara yeniden kavuşmak için Metlana’yı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sitenin içeriği, tıbbi ve cerrahi estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcıları bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.
WhatsApp Hizmet Hattı
Web Tasarım